Суббота, 27.04.2024, 01:29
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Информация о сайте | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Календарь новостей
«  Апрель 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Поиск
Друзья сайта
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 47
Статистика
Кластер гостьового бізнесу "Сільська Родина"

Де ми знаходимось?

Ми знаходимося в гірському, сільському регіоні Сонячного Закарпаття, Україна

с. Калини, Тячівського району, Закарпатська область

 
Географічне розташування села Калини дуже мальовниче. Краєвиди гір, полонини і річка Тересва, яка розділяє село на дві половини. Чисте повітря, привітне і працьовите сільське населення, чудова молодь, яка тягнеться до інноваційних знань, міжнародних стандартів життя.

Село – чудове місце відпочинку і творчого натхнення. Ландшафт і розташування придатне до пішохідних переходів та велосипедних маршрутів, а стара військова дорога з’єднує два райони, Тячівський і Рухівський і має виходи на полонину Апецька.

До райцентру Тячів – 35 км. До обласного – м. Ужгород – 180 км. 

Транспорт: маршрутні таксі, автобуси, таксі.

В селі проживає біля 6000 тис. населення, яке потребує держвної підтримки для впровадження муніципальних інвестиційних програм, як інструменту залучення інвестицій у малий і середній бізнес територіальної громади. Визначена пілотна територія Соціополісу: 8 населених пунктів та 29 тис. населення є своєрідним полігоном на якому можна відпрацювати оптимальні підходи соціально економічного розвитку з впровадженням новітнії технологій та світового досвіду раціонального використання людських, природних ресурсів.

Сприяння державних структур Організаціям Громадянського Суспільства у розробці та реалізації комплексу програм з відновлення сільського регіону забезпечить чіткі і прозорі сприятливі умови для залучення внутрішніх і зовнішніх інвестицій в соціально економічний розвиток села Калини та визначеного Соціополісу.

Сільське населення переконане, що прискорений соціально-економічний розвиток Соціополісу, як основи процвітання сільських гірських територій, повинен ґрунтуватись на засадах рівноправного прозорого партнерства громадськості, влади, бізнесу, органв місцевого самоврядування, науки, міжнародних інституцій у пошуку взаємоприйнятих компромісів з найважливіших питань життєдіяльності сільських територій.


Конструктор сайтов - uCozCopyright MyCorp © 2024