Четверг, 18.04.2024, 17:47
Приветствую Вас Гость | RSS
Главная | Наші Проекти | Регистрация | Вход
Меню сайта
Форма входа
Календарь новостей
«  Апрель 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Поиск
Друзья сайта
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 47
Статистика
Кластер гостьового бізнесу "Сільська Родина"

Програма «Мої онучки, мої діти, мої село, мій район» 

Самостійна Програма «Мої онучки, мої діти, мої село, мій район» сприяла залученню активної громадськості до участі в проектних заходах програмної діяльності НДО, допомогла вийти на міжнародний простір, налагодити співпрацю з українськими громадськими організаціями та міжнародними інституціями.

Спільна діяльність з створеною Партнерською Мережею спонукала до виходу у світ тренінгової двоблочної програми «Разом змінимо світ навколо себе – Успішне суспільство залежить від нас», яка сприяла транскордонній співпраці з країнами Євро региону та світовою спільнотою.

Партнерська Мережа громадських організацій яка має досвід спільної співпраці з громадськістю, усіма секторами суспільства, міжнародними інституціями, бере участь в програмі «Канада-Україна» в проекті «Регіональне врядування і розвиток» який працює в двох областях України – Закарпатській та Запоріжській.

В результаті діяльності тренінгових програм розроблена бізнесова програма

«Сільська Родина», яка спрямована на широкий загал сільського населення брати участь в конкурсних проектах для отримання фахових навичок відкриття власної справи методами інноваційного спрямування.

Стратегічне планування Сталого Розвитку Соціополісу сприяє розвитку Особистостей, які здатні впроваджувати в розвиток місцевих територій новітнї технології для підвищення рівня освіченості і добробуту населення сільського регіону.

Для втілення інновацій та розроблення самостійних модулів адаптованих в гірську місцевість плануємо відкриття Регіонального Гірського Інноваційного Транскордонного Центру «СПАРТА» - на далі РГІТЦ «СПАРТА» мета якого – допомога громадськості в отриманні інноваційних знань, раціонально використовувати людські і природні ресурси, розробляти самостійні програми і проекти, залучати внутрішні і зовнішні інвестиції, сприяти міжнародному спілкуванню, для подолання перешкод у екологічному, соціально-економічному напрямках.

Ми беремо участь у Програмі Сусідства, що діє на території Карпатського Єврорегіону за фінансування Європейської Комісії. Це надає нам можливість спілкуватись та співпрацювати з партнерськими організаціями у спільних проектах.
   
                                                       

Разом змінимо світ навколо себе -  Успільшне суспільство залежить від нас.
 

Олена Бойчук 




Бізнес-програма «Сільська Родина»


Поєднання тренінгових програм з практичною діяльністю впровадження успішних результатів у розвиток багатогалузевих сфер сприяло в розробці базового модуля розвитку соціального підприємництва в сільському регіоні - кластерної моделі Сталого Розвитку Соціополісу, який має 8 населених пунктів та більше 29 тис. населення, що впроваджуватиметься в реалізацію через бізнесову Програму «Сільська Родина».

Суть Програми полягає в розвитку мережі ринкової інфраструктури в гірському регіоні шляхом впровадження новітніх технологій, адаптованих в подібних регіонах світовою спільнотою та розробленні самостійних модулів по кожному населеному пункті визначеного Соціополісу.

Мотивація такого підходу полягає в тому, що наукові праці вітчизняних та зарубіжних вчених необхідно впроваджувати у визначений регіон з участю місцевого населення з врахуванням інтересів нинішніх та майбутніх поколінь.

Залучення усіх зацікавлених сторін до отримання найкращих результатів Сталого Розвитку Соціополісу сприятиме процесу розробки місцевого Плану Дій та його впровадження, яке базується на ідеях місцевого населення та наукової теорії, адаптації модульної системи екологічного, духовно-освітнього, культурного, медичного, соціально-економічного характеру.

Комплексний підхід до визначення проблем та їх усунення має корпоративну Кластерну модель Сталого Розвитку Соціополісу, що сприяла транскордонній співпраці з країнами Карпатського Єврорегіону та інших міжнародних інституцій, які мають на меті сприяти стабілізації розвитку світової спільноти. Співпраця громадськості з усіма секторами суспільства та міжнародними інституціями сприятиме розбудові інфраструктури сільського регіону, зростанню інвестиційного потенціалу та залученню венчурного капіталу, впровадженню новітніх технологій у сільськогосподарське виробництво та виробленню моделей його споживання.

«Сільська Родина» долучаються до процесу залучення міжнародної технічної допомоги та беруть участь в тренінгових програмах, що здійснюються шляхом співробітництва з місцевими та міжнародними інституціями.

Багаторічна співпраця автора проекту в міжнародних програмах вкотре підтверджує, що без спеціалізованого інституційного закладу в сільському регіоні практично неможливо ознайомити місцеве населення з тренінговими програмами за допомогою яких стає можливо впроваджувати в дію свої ідеї та удосконалити їх на досвіді адаптованих подібних інновацій. Це зумовлює зрушення особистого потенціалу у відкритті власної справи інноваційними методами. 

Відкриття Регіонального Гірського Інноваційного Транскордонного Центру надалі РГІТЦ, який об’єднає Співпрацю Альянсу Регіональних Транскордонних Агенцій надалі СПАРТА, що звучатиме як РГІТЦ «СПАРТА» є актуальною подією даного часу. Це навколобізнесова структура, яка сприятиме організаційно-правовим засадам створення мережі ринкової інфраструктури для розробки комплексних програм соціально-економічного розвитку громад через тиражування успішних результатів на основі багаторічних наукових розробок їх удосконалення чи реформування. Поетапне впровадження новітніх підходів сталого розвитку в сільські регіони з урахуванням інтересів сучасних і майбутніх поколінь. 

Вирішальну роль в розвитку мережі ринкової інфраструктури мають органи місцевого самоврядування та державна політика в підтримці підприємництва на селі.  

Малий бізнес, як особливий сектор економіки становить основу дрібного виробництва товарів і послуг, що стимулює розвиток економічної конкуренції та забезпечує стабільність добробуту сільського населення, сприяє формуванню нового усвідомлення життєдіяльності в умовах ринкової економіки та соціальних перетворень 

Розвиток малого бізнесу на селі обумовлює необхідність і визначення ролі Особистостей у господарському комплексі кластерної моделі сталого розвитку регіонів, є важливим фактором прискореного розвитку і процвітання суспільства.

Реальний стан справ в економіці сільських регіонів вимагає кардинальної переорієнтації курсу соціально-економічних перетворень в такому аспекті, щоб нові робочі місця забезпечували продуктивну зайнятість з належною оплатою праці та сприятливою до створення робочих місць системою, впровадження новітніх технологій на основі законодавчих актів, регулювання законів про підприємництво в сільській місцевості.

Основною організаційною формою державної підтримки розвитку мережі ринкової інфраструктури мають бути довгострокові поточні програми виконані на загальнодержавному та регіональному рівні з долученням грантових надходжень у дофінансування програм малого бізнесу у сільській місцевості. Ускладнення які необхідно зламати майбутньому підприємцю не закінчуються на неудосконалених законах державного рівня.

Уставленні стереотипи до підприємця як до «буржуя» ускладнюють психологічні перешкоди у створенні робочих місць, що гальмує випуск продукції, яка б задовільняла рівень прожиткового максимуму працюючих та роботодавця, мала б конкурентну спроможність на світовому ринку, створюючи додаткові робочі місця в умовах ринкової економіки.

Проведення круглих столів з представниками зацікавлених сторін України та країн Єврорегіону на місцях, сприяло б виявленню існуючих проблем та перешкод на шляху розвитку підприємництва в сільських регіонах, та визначенням шляхів розв’язання з урахуванням особливостей конкретних ринків, особливо тих де мале підприємництво має найбільші перспективи.

Надання порад і рекомендацій, щодо стратегії вирішення існуючих проблем, у визначеному Соціополісі, посадовими особами та міжнародними експертами сільському населенню зрушать з місця ті неузгоджені з громадськістю проблеми, які посадові особи спровокували забуваючи, що самі вихідці з народу.


Програма ЮНІСЕФ. Школа локального розвитку


Волонтерство. Корпус Миру США в Україн

Канадсько-український гендерний фонд 




Конструктор сайтов - uCozCopyright MyCorp © 2024