Среда, 24.07.2019, 12:32
| RSS
Главная
Меню сайта
Форма входа
Календарь новостей
«  Декабрь 2008  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Поиск
Друзья сайта
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 47
Статистика
Кластер гостьового бізнесу "Сільська Родина"
Главная » 2008 » Декабрь » 21 » Стратегічне бачення розвитку Територіальної Громади cела Калини
Стратегічне бачення розвитку Територіальної Громади cела Калини
00:28
11.09.2008 р. в с. Калини була проведена зустріч–дискусія активної громадськості з експертами міжнародних програм Європейської Комісії Рікардо Коріані, Алессандро Зепеллі з Італії та координаторами проекту «Сприяння Реггіо Терцо Мондо розвитку діалогу громадянського суспільства в Закарпатті» Іриною Конопльовою та Русланою Коломієць. Проект здійснюється за фінансової підтримки ЄС в рамках програми Європейська Ініціатива щодо Демократії та Прав Людини.

Організатори зустрічі – дискусії:  

громадська організація Тячівський районний осередок Міжнародної організації «Жіноча Громада» і Організація Громадянського Суспільства територіального гендерного Центру «Сільська Родина».

Маючи відповідні знання і досвід в програмній і проектній діяльності та напрацювання в розвитку громадянського суспільства ми вирішили спільними зусиллями започаткувати розвиток територіальної громади села Калини через розроблений проект РГІТЦ СПАРТА, який включає в себе визначену територію Соціополісу з 8 населених пунктів: с. Ганичі, с. Калини, смт. Дудове, с. Красне, смт. Усть-Чорна, с. Лопухів, с. Комсомольськ, с. Руська Мокра, 31 тис. населення з центром стійкого розвитку Соціополісу с. Калини.

Інноваційно-експериментальний проект РГІТЦ СПАРТА спрямований на підвищення рівня обізнаності і добробуту сільського населення є підґрунтям для формування довгострокової соціально-економічної програми «Відновлення села – стабільність Держави» через розробку спільних проектів та впровадження інноваційних знань і здобуття навичок у визначенні проблем, пошуку шляхів вирішення. Широке впровадження тренінгових програм в сільській місцевості дасть можливість людям практично застосовувати набуті фахові навички в реалізації власних ініціатив, що сприятиме раціональному використанню людських, фінансових, природних та матеріальних ресурсів. Такі висновки зроблені після зустрічі–дискусії та анкетування учасників. Запитання учасників та відповіді експертів показали, що потреби населення в усіх країнах світу суттєво не відрізняються.

Процес впровадження Проекту буде тривати довго, адже виховання своїх місцевих кадрів, які незабаром будуть відкривати двері відновлених заводів і фабрик, започаткують нові види вироблених товарів та послуг потребують спільних зусиль Громади, місцевої і регіональної влади, державних структур та підвищеної уваги Уряду і Президента.

  Стратегічне планування стійкого розвитку сільських територій спрямовано на розвиток потенціалу кожної людини, яка здатна брати на себе обов’язки та відповідальність за створення сприятливого середовища для себе, родини, що спонукає брати активну участь у процесах трансформації навколишнього середовища і суспільства. 

Реалізація Проекту РГІТЦ СПАРТА збільшить можливості комплексного впровадження новітніх технологій та адаптацію світового досвіду в місцевий розвиток, що консолідує усіх зацікавлених сторін в отриманні успішних результатів співпраці. Згуртована активна громада потребує відповідних знань для збільшення потенціалу особистого розвитку і розвитку територіальної громади, фінансової підтримки держави, власного внеску та грантового дофінансування міжнародними інституціями.

Добре підготовлена Громада здатна зрушити з місця усталені стереотипи у визначенні проблем та їх вирішенні, визначати пріоритети соціально-економічного розвитку, залучати дофінансування через конкурсні проекти та інноваційно вести особистий і спільний бізнес.

Консолідована взаємодія всіх зацікавлених сторін в соціально- економічному розвитку села сприятиме реалізації місцевих ініціатив, допоможе впроваджувати новітні технології та адаптувати світовий досвід, залучати зовнішні і внутрішні інвестиції, тиражувати набутий досвід в інші регіони, налагоджувати партнерські стосунки з іншими громадами, ефективно працювати з Громадами Світової Спільноти, брати участь у формуванні державних програм, бути відповідальними за виконання взятих на себе доручень і завдань Проекту.

Ініціаторами інноваційно-експериментальних проектів є громадська організація Тячівський районний осередок Міжнародної організації «Жіноча Громада» та Організація Громадянського Суспільства територіального гендерного Центру «Сільська Родина», які мають багаторічний досвід у налагодженні партнерських відносин, розробленні і впровадженні проектної і програмної діяльності, отриманні успішних результатів та аналізі недоліків. Ми здатні брати на себе обов’язки, допомагати школі активної громадськості в реалізації місцевих ініціатив та відповідати за впровадження новітніх технологій, адаптації світового досвіду в стійкий розвиток с. Калини, як Центру соціально-економічного розвитку Соціополісу.

Сердечно запрошуємо до співпраці усіх професіоналів різних галузей. Ваші розробки, досвід, товари і послуги мають зайняти поважне місце в промоції серед сільського населення. Всім зацікавленим в розвитку активних громад ми готові надавати посильну допомогу.

  Олена Бойчук,

  Голова ГО РОМО «Жіноча Громада»
  Директор ОГС Центру «Сільська Родина»
  Представник територіальної громади села Калини і Творча Група Просмотров: 534 | Добавил: umr-energo | Рейтинг: 5.0/5 |
Всего комментариев: 2
2 bukvitsa  
Вітаю, шановна . ОЛЕНА!
Готові до партнерства та співпраці!
З повагою, Марина "БУКВИЦЯ"
молодці smile

1 Миша  
супер

Имя *:
Email *:
Код *:
Конструктор сайтов - uCozCopyright MyCorp © 2019